Ubezpieczenie samochodu

bg

Artykuły

 • 31018-Jak-wypowiedziec-OC

  Jak wypowiedzieć OC?

  Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla każdego posiadacza samochodu, ale nie oznacza to, że trzeba przywiązywać się do jednego ubezpieczyciela na całe życie. W prosty sposób można wypowiedzieć obowiązującą umowę i wybrać lepszą ofertę. Trzeba tylko pamiętać o formalnościach i terminach.

 • 24364-Stluczka-za-granica-a-odszkodowanie-z-autocasco

  Stłuczka za granicą a odszkodowanie z autocasco

  Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Tego typu polisa wystawiona w naszym kraju jest akceptowana w większości państw europejskich. Natomiast inaczej sprawa wygląda z dobrowolnym ubezpieczeniem AC. Kiedy dostaniemy odszkodowanie z AC w przypadku stłuczki za granicą?

 • Ubezpieczenia komunikacyjne - kompendium wiedzy

  Ubezpieczenia komunikacyjne - kompendium wiedzy

  Zakup samochodu zawsze wiąże się z wyborem polisy ubezpieczeniowej. Ma ona za zadanie ochronę właścicieli pojazdów, sprawców kolizji i wypadków oraz poszkodowanych przed konsekwencjami związanymi ze szkodami materialnymi oraz zabezpiecza strony przed odszkodowaniami z tytułu uszczerbku na zdrowiu.

 • 28398-Gdzie-najtaniej-ubezpieczyc-quada-

  Gdzie najtaniej ubezpieczyć quada?

  Można powiedzieć, że quady stały się bardzo popularnym gadżetem wśród młodzieży i dorosłych. Posiadanie takiego pojazdu oznacza jednak dla właściciela konieczność spełnienia wymogów związanych z użytkowaniem maszyny, co obejmuje także jej ubezpieczenie. Sprawdźmy zatem, gdzie najtaniej ubezpieczymy quada.

 • 28430-Jak-wybrac-dobre-autocasco-5-zasad-o-ktorych-nie-wiesz

  Jak wybrać dobre autocasco? 5 zasad, o których nie wiesz

  Autocasco jestem dobrowolnym ubezpieczeniem pojazdów mechanicznych od zdarzeń losowych. To właśnie ta dobrowolność przekłada się na duże zróżnicowanie ofert zakładów ubezpieczeń. Jak wybrać najlepszą z nich? Przedstawiamy 5 zasad, które mogą pomóc w wyborze najlepszej polisy AC.

 • 27992-Rozwiazanie-umowy-z-UNIQA

  Rozwiązanie umowy z UNIQA

  UNIQA to towarzystwo ubezpieczeniowe, które oferuje produkty w różnych segmentach, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Bez problemu możemy tu również wykupić ubezpieczenie komunikacyjne. Co jednak, gdy chcemy zrezygnować z OC? Pokazujemy, jak rozwiązać umowę z UNIQA.

Aby zapewnić Ci wygodę w korzystaniu z naszego portalu wykorzystujemy pliki cookies. Możesz sam zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce internetowej. Polityka prywatności