Ubezpieczenie samochodu

bg
Poradnik finansowy

Najlepsze pożyczki gotówkowe

Najlepsze pożyczki gotówkowe

Jeżeli potrzebujesz szybkiej gotówki na dowolny cel, możesz skorzystać z oferty pożyczek gotówkowych. Specjalnie dla Ciebie sprawdzamy, która oferta jest najlepsza.

Przyjęliśmy, że kwota pożyczki wynosi 5 tys. złotych, a okres jej spłaty wynosi 84 miesiące. Sprawdź najlepsze pożyczki i kredyty gotówkowe.

Na pierwszym miejscu w zestawieniu pod względem wysokości miesięcznej raty znajduje się oferowany przez Eurobank Tani kredyt z kontem. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania tej propozycji jest równa 12,79 proc., a miesięcznie należy zapłacić 88,53 złotych. Całkowity koszt tej pożyczki to 7437 złotych. Z tą pożyczką nie wiążą się żadne dodatkowe opłaty, nawet za posiadanie pakietowego konta osobistego, z którego przelewane będą miesięczne raty.

Na drugim miejscu w zestawieniu znalazła się Pożyczka pieniężna bez Programu Ubezpieczeń, którą oferuje ING Bank Śląski. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania tej pożyczki jest równa 13,24 proc., a miesięcznie trzeba płacić 89,61 złotych. Całkowity koszt tego zobowiązania to 7527 złotych. Bank nie wymaga wykupienia ubezpieczenia pożyczki, jednak jego wykupienie może spowodować obniżenie oprocentowania pożyczki gotówkowej. Za udzielenie tej pożyczki nie jest pobierana prowizja.

Na podium znalazł się również Kredyt dla każdego, podobnie jak oferta z pierwszego miejsca zestawiania, proponowana przez Eurobank. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania tej pożyczki jest równa 15,05 proc., a miesięczna rata wynosi aż 93,98 złotych. Całkowity koszt zobowiązania to 7894 złotych. Klient korzystający z tej oferty ma możliwość wyboru dnia spłaty miesięcznej raty oraz czasowego zawieszenia spłaty pożyczki. Jest to oferta promocyjna, której warunki obowiązują do 31 maja 2013 roku.


Aby zapewnić Ci wygodę w korzystaniu z naszego portalu wykorzystujemy pliki cookies. Możesz sam zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce internetowej. Polityka prywatności