Ubezpieczenie samochodu

bg
Regulamin

Poniższy regulamin określa zasady korzystania z portalu Ubezpieczenie-samochodu.org.

Rodzaj, zakres świadczonych usług, warunki korzystania

Portal udostępnia na swoich stronach treści, z którtych korzystanie jest bezpłatne. Portal udostępnia również usługę, polegajacą na zamówieniu porównania ubezpieczeń samochodowych oraz polisy ubezpieczeniowej przez telefon. Usługa jest bezpłatna. Skorzystanie z niej wymaga od użytkownika wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z niniejszym regulaminem oraz akceptację Polityki Prywatności portalu Ubezpieczenie-samochodu.org, dostępnej na stronie www.ubezpieczenie-samochodu.org/polityka-prywatnosci.

Portal nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność informacji przedstawionych na stronach serwisu. Portal zastrzega sobie również prawo do wprowadzania zmian w treści zamieszczonej na swoich stronach bez uprzedzenia. Jednocześnie redakcja portalu dołoży odpowiednich starań, aby treści umieszczane na stronach portalu były wyczerpujące i aktualne.

Portal nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania przez użytkownika informacji zawartych w portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za decyzje lub działania podejmowane przez użytkownika w związku z korzystaniem z portalu.

Korzystanie z usług dostarczanych przez portal wymaga:

  • połączenia z siecią Internet;
  • posiadania przez użytkownika przeglądarki internetowej (np. Internet Explorer, Mozilla), umożliwiającej wyświetlanie na ekranie komputera dokumentów hipertekstowych (HTML), powiązanych w sieci Internet przez sieciową usługę www.

Ochrona danych osobowych

Dane użytkownika przekazywane za pomocą portalu pozostają własnością użytkownika. Poprzez akceptację odpowiednich klauzul zawartych w formularzu rejestracyjnym użytkownik wyraża zgodę na:

  • przetwarzanie danych (w tym także tworzenie baz danych) w celach związanych z obsługą użytkownika i świadczeniem usług przez portal, w tym w celach statystycznych związanych z działalnością portalu (obligatoryjnie),
  • przekazywanie Użytkownikowi informacji handlowej w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Poprzez akceptację regulaminu użytkownik oświadcza, iż został poinformowany o dobrowolności udzielenia zgody na przetwarzanie danych w zakresie wskazanym w regulaminie oraz o prawie dostępu do danych, ich poprawiania i usuwania.

Dane będą przetwarzane zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Dane zbierane za pomocą formularzy kontaktowych z doradcą zamieszczonych w portalu Ubezpieczenie-samochodu.org, nie są przechowywane w tymże portalu, a automatycznie przekazywane do bazy danych, której administratorem jest firma Comperia.pl S.A. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z regulaminem programu ComperiaLead.

Prawa autorskie

Wszystkie elementy portalu Ubezpieczenie-samochodu.org (teksty, grafiki itp.) są własnością portalu lub partnerów portalu. Wyłączne prawo do dysponowania treściami portalu przysługuje jego właścicielowi. Nie wolno kopiować i rozpowszechniać treści przedstawionych w portalu bez zgody właściciela portalu. Każdy z użytkowników zobowiązany jest do poszanowania praw autorskich.

Postanowienia końcowe

Regulamin jest dostępny na stronie www.ubezpieczenie-samochodu.org/regulamin. Portal zastrzega sobie prawo do jego zmiany. Wszelkie zmiany wchodzą w życie z chwilą zamieszczenia tekstu regulaminu na wyżej wspomnianej stronie. Poprzez akceptację niniejszego regulaminu użytkownik oświadcza również, iż został poinformowany o dobrowolności udzielenia zgody na przetwarzanie jego danych w zakresie wskazanym w regulaminie portalu.

Korzystanie przez użytkownika z portalu Ubezpieczenie-samochodu.org oznacza, iż uważnie zapoznał się on z treścią regulaminu i akceptuje jego postanowienia.

Aby zapewnić Ci wygodę w korzystaniu z naszego portalu wykorzystujemy pliki cookies. Możesz sam zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce internetowej. Polityka prywatności